خدمات رهاب

شرکت رهاب ساخت ماهان ایرانیان با هدف ارائه بهترین‌ها در صنعت ساختمان تأسیس گردید و در بحث مشاوره، سرمایه‌گذاری، تحقیقات تخصصی، ساخت، پیمانکاری و در نهایت بهره‌برداری فعالیت می‌نماید.

مشاوره و سرمایه‌گذاری

رهاب ساخت، توانسته با جذب نیروی انسانی ماهر و متخصص، در حوزه مشاوره و سرمایه‌گذاری تخصصی و با بهره‌وری بالا در صنعت ساختمان اقدام نماید. این شرکت همچنین، در جهت رفع نیاز بازار و مشتریان و همچنین نگاه توسعه‌‌مدارانه خود، گامی مهم در اعتلای صنعت ساختمان ایران برداشته است.

طراحی، نظارت، اجرا و مشاوره

رهاب با ساخت حدود 1 میلیون متر مربع مجتمع‌های مسکونی، اداری، تجاری و تفریحی توانسته توانمندی خود را در تمامی حوزه‌های صنعت ساختمان شامل طراحی، نظارت، اجرا و مشاوره در زمینه نقشه‌های معماری، سازه، تأسیسات الکتریکال و مکانیکال، مطالعات ژئوتکنیک و … اثبات نماید.

بهره‌برداری

رهاب با نگاه تخصصی به حوزه بهره‌برداری با تکیه بر انجام فعالیت‌های مربوط به تحقیقات بازار و نیاز مشتری، نقشی تاثیر‌گذار در تعریف کاربری پروژه و نقشه‌های معماری، هتلینگ، واگذاری و مدیریت پروژه‌های مسکونی، تجاری، اداری و شهرک‌های ویلایی داشته و همواره در راستای خلق ارزش افزوده و ایجاد حس آرامش برای ساکنین و شرکای تجاری اقدام می‌نماید.